Hoppa till sidans innehåll

Styrelsen och medlemskontakt


Det här är styrelsen 2021

Styrelsens gemensamma e-post adress:       
This is a mailto link

Vill du oss något, plocka upp telefonen och ring, smsa, maila eller prata med oss i stallet!

Ordförande

Anette Wahlgren

 

This is a mailto link

 

Kassör

Andrea Fehrling

andrea.fehrling@gfrk.se

 

Sekreterare

Ellika Mogenfelt

Ellika Mogenfelt ledamot GFRK

This is a mailto link

 

Ledamot

Anna Lotto

anna.lotto@gfrk.se

Betina Kortelainen

betina.kortelainen@gfrk.se

Camilla Ringdahl

camilla.ringdahl@gfrk.se

Caroline Krantz

caroline.krantz@gfrk.se

Cheima Ordasi

cheima.ordasi@gfrk.se

Erik Hollunger

erik.hollunger@gfrk.se

Jessica Sunnervall

This is a mailto link 

Peter Larsson

peter.larsson@gfrk.se

US Styrelsens Representant

Tindra Tammi

This is a mailto link

Suppleant US Styrelsens Representant

Selma Lundgren

Uppdaterad: 11 AUG 2018 09:17 Skribent: Styrelsen

Postadress:
Göteborgs FK - Ridsport
Töpelsgatan 16
41655 Göteborg

Kontakt:
Tel: 031256010
E-post: verksamhetschef@gfrk...