Hoppa till sidans innehåll

Styrelsen och medlemskontakt


Det här är styrelsen 2022

Styrelsens gemensamma e-post adress:       
This is a mailto link

Vill du oss något, plocka upp telefonen och ring, smsa, maila eller prata med oss i stallet!

Ordförande

Caroline Krantz

 

This is a mailto link

 

Kassör

Cecilia Mahler

imagevc8eg.png

cecilia.mahler@gfrk.se

 

Sekreterare

Linda Bergström

imagegeupi.png

This is a mailto link

 

Ledamot

Anna Lotto

anna.lotto@gfrk.se

 

Betina Kortelainen

betina.kortelainen@gfrk.se

 

Camilla Ringdahl

camilla.ringdahl@gfrk.se

 

Andrea Fehrling

andrea.fehrling@gfrk.se

 

Jenny Berglund

imagemv0tb.png

jenny.berglund@gfrk.se

 

Erik Hollunger

erik.hollunger@gfrk.se

 

Jessica Sunnervall

imageiiqdj.png

This is a mailto link 

 

Fanny Stenholm

image5owgj.png

fanny.stenholm@gfrk.se

 

US Styrelsens Representant

Lucas Ek

This is a mailto link

 

Suppleant US Styrelsens Representant

Elin Malmeström Cederwall

This is a mailto link

Uppdaterad: 11 AUG 2018 09:17 Skribent: Styrelsen

Postadress:
Göteborgs FK - Ridsport
Töpelsgatan 16
41655 Göteborg

Kontakt:
Tel: 0760294122
E-post: verksamhetschef@gfrk...